Sayfanın konuları: Olur Belediyesi Resmi Sitesi, Olur Resmi Kurumları, Olur İle İlgili Bilgi, Olur Tarihi, Olur Rehberi, Olur Haberleri, Olur Fotoğrafları, Olur Belediye, Olur Türküleri, Olur Belediye Başkanlığı, Olur Haritası, Olur Nöbetçi Eczaneleri, Olur Köyleri, Olur Ünlüleri, Olur Okulları, Olur Sağlık Kuruluşları.

Olur Belediyesi

  • Olur Belediyesi

    Olur Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Olur tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Olur haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Olur Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Olur Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Olur Rehberi, önemli telefonlar, Olur haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Olur Belediyesi internet sitesinin adresi: www.olur.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Olurbelediyesi.com, Olurbelediyesi.com.tr