Sayfanın konuları: Oltu Belediyesi Resmi Sitesi, Oltu Resmi Kurumları, Oltu İle İlgili Bilgi, Oltu Tarihi, Oltu Rehberi, Oltu Haberleri, Oltu Fotoğrafları, Oltu Belediye, Oltu Türküleri, Oltu Belediye Başkanlığı, Oltu Haritası, Oltu Nöbetçi Eczaneleri, Oltu Köyleri, Oltu Ünlüleri, Oltu Okulları, Oltu Sağlık Kuruluşları.

Oltu Belediyesi

  • Oltu Belediyesi

    Oltu Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Oltu tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Oltu haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Oltu Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Oltu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Oltu Rehberi, önemli telefonlar, Oltu haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Oltu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.oltu.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Oltubelediyesi.com, Oltubelediyesi.com.tr