Sayfanın konuları: Odunpazarı (Eskişehir), Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı Hakkında Bilgi, Odunpazarı Resmi Kurumları, Odunpazarı Tarihçesi, Odunpazarı Kent Rehberi, Odunpazarı Haberleri, Odunpazarı Sporu, Odunpazarı Resimleri, Odunpazarı Kültürü, Odunpazarı Nüfusu, Odunpazarı Hava Durumu, Odunpazarı Haritası, Odunpazarı İhaleleri, Odunpazarı Önemli Telefonlar...

Odunpazarı Belediyesi

  • ODUNPAZARI BELEDİYESİ

    Odunpazarı Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Odunpazarı'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Odunpazarı'ndaki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Odunpazarı'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Odunpazarı Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Odunpazarı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Odunpazarı'nın önemli telefonları, Odunpazarı Kent Rehberi, Odunpazarı'ndan güncel haberler, Odunpazarı nöbetçi eczaneleri, Odunpazarı Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Odunpazarı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.odunpazari.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: odunpazaribelediyesi.com, odunpazarıbelediyesi.com.tr, odunpazarı belediyesi com.