Sayfanın konuları: Ödemiş (İzmir), Ödemiş Belediyesi, Ödemiş Hakkında Bilgi, Ödemiş Resmi Kurumları, Ödemiş Tarihçesi, Ödemiş Kent Rehberi, Ödemiş Haberleri, Ödemiş Sporu, Ödemiş Resimleri, Ödemiş Kültürü, Ödemiş Nüfusu, Ödemiş Hava Durumu, Ödemiş Haritası, Ödemiş İhaleleri, Ödemiş Önemli Telefonlar...

Ödemiş Belediyesi

  • ÖDEMİŞ BELEDİYESİ

    Ödemiş Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Ödemiş'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Ödemiş'teki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Ödemiş'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Ödemiş Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ödemiş Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ödemiş'in önemli telefonları, Ödemiş Kent Rehberi, Ödemiş'ten güncel haberler, Ödemiş nöbetçi eczaneleri, Ödemiş Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Ödemiş Belediyesi internet sitesinin adresi: www.odemis-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: odemisbelediyesi.com,ödemişbelediyesi.com.tr, ödemiş belediyesi com.