Sayfanın konuları: Nizip Belediyesi Resmi Sitesi, Nizip Resmi Kurumları, Nizip İle İlgili Bilgi, Nizip Tarihi, Nizip Rehberi, Nizip Haberleri, Nizip Fotoğrafları, Nizip Belediye, Nizip Türküleri, Nizip Belediye Başkanlığı, Nizip Haritası, Nizip Nöbetçi Eczaneleri, Nizip Köyleri, Nizip Ünlüleri, Nizip Okulları, Nizip Sağlık Kuruluşları.

Nizip Belediyesi

 • Nizip Belediyesi

  Nizip Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Nizip tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Nizip haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.  Nizip Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Nizip Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Nizip Rehberi, önemli telefonlar, Nizip haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

  Nizip Belediyesi internet sitesinin adresi: www.nizipbelediyesi.com


 • Gazdaş Borç Sorgulama

  Gazdaş resmi sitesinde, online olarak Gazdaş borcunuzu öğrenebilirsiniz. Gazdaş faturanızı sorgulamak için bu sayfaya bakınız.

 • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: Nizipbelediyesi.com, Nizipbelediyesi.com.tr