Sayfanın konuları: Nilüfer (Bursa), Nilüfer Belediyesi, Nilüfer Hakkında Bilgi, Nilüfer Resmi Kurumları, Nilüfer Tarihçesi, Nilüfer Kent Rehberi, Nilüfer Haberleri, Nilüfer Sporu, Nilüfer Resimleri, Nilüfer Kültürü, Nilüfer Nüfusu, Nilüfer Hava Durumu, Nilüfer Haritası, Nilüfer İhaleleri, Nilüfer Önemli Telefonlar...

Nilüfer Belediyesi

  • NİLÜFER BELEDİYESİ

    Nilüfer Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Nilüfer'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Nilüfer'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Nilüfer'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Nilüfer Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Nilüfer Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Nilüfer'in önemli telefonları, Nilüfer Kent Rehberi, Nilüfer'den güncel haberler, Nilüfer nöbetçi eczaneleri, Nilüfer Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Nilüfer Belediyesi internet sitesinin adresi: www.nilufer.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: niluferbelediyesi.com, nilüferbelediyesi.com.tr, nilüfer belediyesi com.