Sayfanın konuları: Niğde, Niğde Belediyesi, Niğde Hakkında Bilgi, Niğde Resmi Kurumları, Niğde Tarihçesi, Niğde Kent Rehberi, Niğde Haberleri, Niğde Sporu, Niğde Resimleri, Niğde Kültürü, Niğde Nüfusu, Niğde Hava Durumu, Niğde Haritası, Niğde İhaleleri, Niğde Önemli Telefonlar...

Niğde Belediyesi

  • NİĞDE BELEDİYESİ

    Niğde Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Niğde'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Niğde'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Niğde'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Niğde Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Niğde Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Niğde'nin önemli telefonları, Niğde Kent Rehberi, Niğde'den güncel haberler, Niğde nöbetçi eczaneleri, Niğde Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Niğde Belediyesi internet sitesinin adresi: www.nigde.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: nigdebelediyesi.com, niğdebelediyesi.com.tr, niğde belediyesi com.