Sayfanın konuları: Nallıhan (Ankara), Nallıhan Belediyesi, Nallıhan Hakkında Bilgi, Nallıhan Resmi Kurumları, Nallıhan Tarihçesi, Nallıhan Kent Rehberi, Nallıhan Haberleri, Nallıhan Sporu, Nallıhan Resimleri, Nallıhan Kültürü, Nallıhan Nüfusu, Nallıhan Hava Durumu, Nallıhan Haritası, Nallıhan İhaleleri, Nallıhan Önemli Telefonlar...

Nallıhan Belediyesi

  • NALLIHAN BELEDİYESİ

    Nallıhan Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Nallıhan'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Nallıhan'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Nallıhan'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Nallıhan Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Nallıhan Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Nallıhan'ın önemli telefonları, Nallıhan Kent Rehberi, Nallıhan'dan güncel haberler, Nallıhan nöbetçi eczaneleri, Nallıhan Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Nallıhan Belediyesi internet sitesinin adresi: www.nallihan.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: nallihanbelediyesi.com, nallıhanbelediyesi.com.tr, nallıhan belediyesi com.