Sayfanın konuları: Muratpaşa (Antalya), Muratpaşa Belediyesi, Muratpaşa Hakkında Bilgi, Muratpaşa Resmi Kurumları, Muratpaşa Tarihçesi, Muratpaşa Kent Rehberi, Muratpaşa Haberleri, Muratpaşa Sporu, Muratpaşa Resimleri, Muratpaşa Kültürü, Muratpaşa Nüfusu, Muratpaşa Hava Durumu, Muratpaşa Haritası, Muratpaşa İhaleleri, Muratpaşa Önemli Telefonlar...

Muratpaşa Belediyesi

  • MURATPAŞA BELEDİYESİ

    Muratpaşa Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Muratpaşa'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Muratpaşa'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Muratpaşa'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Muratpaşa Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Muratpaşa Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Muratpaşa'nın önemli telefonları, Muratpaşa Kent Rehberi, Muratpaşa'dan güncel haberler, Muratpaşa nöbetçi eczaneleri, Muratpaşa Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Muratpaşa Belediyesi internet sitesinin adresi: www.muratpasa.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: muratpasabelediyesi.com, muratpaşabelediyesi.com.tr, Muratpaşa belediyesi com.