Sayfanın konuları: Midyat Belediyesi Resmi Sitesi, Midyat Resmi Kurumları, Midyat İle İlgili Bilgi, Midyat Tarihi, Midyat Rehberi, Midyat Haberleri, Midyat Fotoğrafları, Midyat Belediye, Midyat Türküleri, Midyat Belediye Başkanlığı, Midyat Haritası, Midyat Nöbetçi Eczaneleri, Midyat Köyleri, Midyat Ünlüleri, Midyat Okulları, Midyat Sağlık Kuruluşları.

Midyat Belediyesi

  • Midyat Belediyesi

    Midyat Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Midyat tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Midyat haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Midyat Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Midyat Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Midyat Rehberi, önemli telefonlar, Midyat haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Midyat Belediyesi internet sitesinin adresi: www.midyat.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Midyatbelediyesi.com, Midyatbelediyesi.com.tr, Midyat Belediyesi com.