Sayfanın konuları: Merzifon Belediyesi Resmi Sitesi, Merzifon Resmi Kurumları, Merzifon İle İlgili Bilgi, Merzifon Tarihi, Merzifon Rehberi, Merzifon Haberleri, Merzifon Fotoğrafları, Merzifon Belediye, Merzifon Türküleri, Merzifon Belediye Başkanlığı, Merzifon Haritası, Merzifon Nöbetçi Eczaneleri, Merzifon Köyleri, Merzifon Ünlüleri, Merzifon Okulları, Merzifon Sağlık Kuruluşları.

Merzifon Belediyesi

  • Merzifon Belediyesi

    Merzifon Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Merzifon tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Merzifon haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Merzifon Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Merzifon Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Merzifon Rehberi, önemli telefonlar, Merzifon haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Merzifon Belediyesi internet sitesinin adresi: www.merzifon.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Merzifonbelediyesi.com, Merzifonbelediyesi.com.tr, Merzifon Belediyesi com.