Sayfanın konuları: Menteşe (Muğla-Kavaklıdere), Menteşe Belediyesi, Menteşe Hakkında Bilgi, Menteşe Resmi Kurumları, Menteşe Tarihçesi, Menteşe Kent Rehberi, Menteşe Haberleri, Menteşe Sporu, Menteşe Resimleri, Menteşe Kültürü, Menteşe Nüfusu, Menteşe Hava Durumu, Menteşe Haritası, Menteşe İhaleleri, Menteşe Önemli Telefonlar...

Menteşe Belediyesi

  • MENTEŞE BELEDİYESİ

    Menteşe Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Menteşe'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Menteşe'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Menteşe'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Menteşe Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Menteşe Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Menteşe'nin önemli telefonları, Menteşe Kent Rehberi, Menteşe'den güncel haberler, Menteşe nöbetçi eczaneleri, Menteşe Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Menteşe Belediyesi internet sitesinin adresi: www.mentese.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: menteşebelediyesi.com, menteşebelediyesi.com.tr, menteşe belediyesi com.