Sayfanın konuları: Melikgazi (Kayseri), Melikgazi Belediyesi, Melikgazi Hakkında Bilgi, Melikgazi Resmi Kurumları, Melikgazi Tarihçesi, Melikgazi Kent Rehberi, Melikgazi Haberleri, Melikgazi Sporu, Melikgazi Resimleri, Melikgazi Kültürü, Melikgazi Nüfusu, Melikgazi Hava Durumu, Melikgazi Haritası, Melikgazi İhaleleri, Melikgazi Önemli Telefonlar...

Melikgazi Belediyesi

  • MELİKGAZİ BELEDİYESİ

    Melikgazi Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Melikgazi'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Melikgazi'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Melikgazi'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Melikgazi Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Melikgazi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Melikgazi'nin önemli telefonları, Melikgazi Kent Rehberi, Melikgazi'den güncel haberler, Melikgazi nöbetçi eczaneleri, Melikgazi Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Melikgazi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.melikgazi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: melikgazibelediyesi.com, melikgazibelediyesi.com.tr, melikgazi belediyesi com.