Sayfanın konuları: Marmaris (Muğla), Marmaris Belediyesi, Marmaris Hakkında Bilgi, Marmaris Resmi Kurumları, Marmaris Tarihçesi, Marmaris Kent Rehberi, Marmaris Haberleri, Marmaris Sporu, Marmaris Resimleri, Marmaris Kültürü, Marmaris Nüfusu, Marmaris Hava Durumu, Marmaris Haritası, Marmaris İhaleleri, Marmaris Önemli Telefonlar...

Marmaris Belediyesi

  • MARMARİS BELEDİYESİ

    Marmaris Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Marmaris'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Marmaris'teki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Marmaris'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Marmaris Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Marmaris Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Marmaris'in önemli telefonları, Marmaris Kent Rehberi, Marmaris'ten güncel haberler, Marmaris nöbetçi eczaneleri, Marmaris Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Marmaris Belediyesi internet sitesinin adresi: www.marmaris.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: marmarisbelediyesi.com, marmarisbelediyesi.com.tr, marmaris belediyesi com.