Sayfanın konuları: Mardin, Mardin Belediyesi, Mardin Hakkında Bilgi, Mardin Resmi Kurumları, Mardin Tarihçesi, Mardin Kent Rehberi, Mardin Haberleri, Mardin Sporu, Mardin Resimleri, Mardin Kültürü, Mardin Nüfusu, Mardin Hava Durumu, Mardin Haritası, Mardin İhaleleri, Mardin Önemli Telefonlar...

Mardin Belediyesi

  • MARDİN BELEDİYESİ

    Mardin Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Mardin'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Mardin'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Mardin'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Mardin Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Mardin Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Mardin'in önemli telefonları, Mardin Kent Rehberi, Mardin'den güncel haberler, Mardin nöbetçi eczaneleri, Mardin Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Mardin Belediyesi internet sitesinin adresi: www.mardin.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: mardinbelediyesi.com, mardinbelediyesi.com.tr, mardin belediyesi com.