Sayfanın konuları: Manavgat (Antalya), Manavgat Belediyesi, Manavgat Hakkında Bilgi, Manavgat Resmi Kurumları, Manavgat Tarihçesi, Manavgat Kent Rehberi, Manavgat Haberleri, Manavgat Sporu, Manavgat Resimleri, Manavgat Kültürü, Manavgat Nüfusu, Manavgat Hava Durumu, Manavgat Haritası, Manavgat İhaleleri, Manavgat Önemli Telefonlar...

Manavgat Belediyesi

  • MANAVGAT BELEDİYESİ

    Manavgat Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Manavgat'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Manavgat'taki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Manavgat'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Manavgat Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Manavgat Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Manavgat'ın önemli telefonları, Manavgat Kent Rehberi, Manavgat'tan güncel haberler, Manavgat nöbetçi eczaneleri, Manavgat Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Manavgat Belediyesi internet sitesinin adresi: www.manavgat.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: manavgatbelediyesi.com, manavgatbelediyesi.com.tr, manavgat belediyesi com.