Sayfanın konuları: Mamak (Ankara), Mamak Belediyesi, Mamak Hakkında Bilgi, Mamak Resmi Kurumları, Mamak Tarihçesi, Mamak Kent Rehberi, Mamak Haberleri, Mamak Sporu, Mamak Kültürü, Mamak Nüfusu, Mamak Hava Durumu, Mamak İhaleleri, Mamak Nöbetçi Eczaneler, Mamak Önemli Telefonlar...

Mamak Belediyesi

  • MAMAK BELEDİYESİ RESMİ SİTESİ

    Ankara - Mamak Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Mamak'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Mamak'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Mamak'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.

    Mamak Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Mamak Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Mamak'ın önemli telefonları, Mamak Kent Rehberi, Mamak'dan güncel haberler, Mamak Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.


  • Yeni Mamak Projesi

    Mamak Belediyesi tarafından yürütülen Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi'yle ilgili tüm bilgiler burada...


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.