Sayfanın konuları: Malatya, Malatya Belediyesi, Malatya Hakkında Bilgi, Malatya Resmi Kurumları, Malatya Tarihçesi, Malatya Kent Rehberi, Malatya Haberleri, Malatya Sporu, Malatya Resimleri, Malatya Kültürü, Malatya Nüfusu, Malatya Hava Durumu, Malatya Haritası, Malatya İhaleleri, Malatya Önemli Telefonlar...

Malatya Belediyesi

 • MALATYA BELEDİYESİ

  Malatya Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Malatya'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Malatya'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Malatya'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Malatya Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Malatya Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Malatya'nın önemli telefonları, Malatya Kent Rehberi, Malatya'dan güncel haberler, Malatya nöbetçi eczaneleri, Malatya Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

  Malatya Belediyesi internet sitesinin adresi: www.malatya.bel.tr


 • Malatyagaz (Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş.)

  Malatya Doğalgaz A.Ş. (Malatyagaz) ile ilgili tüm bilgiler ve online doğalgaz faturası sorgulamak için bu sayfaya bakınız. • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: malatyabelediyesi.com, malatyabelediyesi.com.tr, malatya belediyesi com.