Sayfanın konuları: Lice Belediyesi Resmi Sitesi, Lice Resmi Kurumları, Lice İle İlgili Bilgi, Lice Tarihi, Lice Rehberi, Lice Haberleri, Lice Fotoğrafları, Lice Belediye, Lice Türküleri, Lice Belediye Başkanlığı, Lice Haritası, Lice Nöbetçi Eczaneleri, Lice Köyleri, Lice Ünlüleri, Lice Okulları, Lice Sağlık Kuruluşları.

Lice Belediyesi

  • Lice Belediyesi

    Lice Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Lice tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Lice haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Lice Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Lice Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Lice Rehberi, önemli telefonlar, Lice haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Lice Belediyesi internet sitesinin adresi: www.lice.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Licebelediyesi.com, Licebelediyesi.com.tr, Lice Belediyesi com