Sayfanın konuları: Kumru Belediyesi Resmi Sitesi, Kumru Resmi Kurumları, Kumru İle İlgili Bilgi, Kumru Tarihi, Kumru Rehberi, Kumru Haberleri, Kumru Fotoğrafları, Kumru Belediye, Kumru Türküleri, Kumru Belediye Başkanlığı, Kumru Haritası, Kumru Nöbetçi Eczaneleri, Kumru Köyleri, Kumru Ünlüleri, Kumru Okulları, Kumru Sağlık Kuruluşları.

Kumru Belediyesi

  • Kumru Belediyesi

    Kumru Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kumru tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kumru haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Kumru Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kumru Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kumru Rehberi, önemli telefonlar, Kumru haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Kumru Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kumru.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Kumrubelediyesi.com, Kumrubelediyesi.com.tr, Kumru Belediyesi com.