Sayfanın konuları: Kumluca Belediyesi Resmi Sitesi, Kumluca Resmi Kurumları, Kumluca İle İlgili Bilgi, Kumluca Tarihi, Kumluca Rehberi, Kumluca Haberleri, Kumluca Fotoğrafları, Kumluca Belediye, Kumluca Türküleri, Kumluca Belediye Başkanlığı, Kumluca Haritası, Kumluca Nöbetçi Eczaneleri, Kumluca Köyleri, Kumluca Ünlüleri, Kumluca Okulları, Kumluca Sağlık Kuruluşları.

Kumluca Belediyesi

  • Kumluca Belediyesi

    Kumluca Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kumluca tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kumluca haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Kumluca Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kumluca Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kumluca Rehberi, önemli telefonlar, Kumluca haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Kumluca Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kumluca-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Kumlucabelediyesi.com, Kumlucabelediyesi.com.tr, Kumluca Belediyesi com.