Sayfanın konuları: Kumlu Belediyesi Resmi Sitesi, Kumlu Resmi Kurumları, Kumlu İle İlgili Bilgi, Kumlu Tarihi, Kumlu Rehberi, Kumlu Haberleri, Kumlu Fotoğrafları, Kumlu Gelenekleri, Kumlu Türküleri, Kumlu İstatistikleri, Kumlu Haritası, Kumlu Nöbetçi Eczaneleri, Kumlu Köyleri, Kumlu Ünlüleri, Kumlu Okulları, Kumlu Sağlık Kuruluşları.

Kumlu Belediyesi

  • Kumlu Belediyesi Resmi Sitesi

    Kumlu Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kumlu tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kumlu haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Kumlu Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kumlu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kumlu Rehberi, önemli telefonlar, Kumlu haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Kumlu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kumlu.bel.tr


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.