Sayfanın konuları: Körfez (Kocaeli), Körfez Belediyesi, Körfez Hakkında Bilgi, Körfez Resmi Kurumları, Körfez Tarihçesi, Körfez Kent Rehberi, Körfez Haberleri, Körfez Sporu, Körfez Resimleri, Körfez Kültürü, Körfez Nüfusu, Körfez Hava Durumu, Körfez Haritası, Körfez İhaleleri, Körfez Önemli Telefonlar...

Körfez Belediyesi

  • KÖRFEZ BELEDİYESİ

    Körfez Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Körfez'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Körfez'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Körfez'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Körfez Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Körfez Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Körfez'in önemli telefonları, Körfez Kent Rehberi, Körfez'den güncel haberler, Körfez nöbetçi eczaneleri, Körfez Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Körfez Belediyesi internet sitesinin adresi: www.korfez.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: korfezbelediyesi.com, körfezbelediyesi.com.tr, kocaeli körfez belediyesi com.