Sayfanın konuları: Konyaaltı (Antalya), Konyaaltı Belediyesi, Konyaaltı Hakkında Bilgi, Konyaaltı Resmi Kurumları, Konyaaltı Tarihçesi, Konyaaltı Kent Rehberi, Konyaaltı Haberleri, Konyaaltı Sporu, Konyaaltı Resimleri, Konyaaltı Kültürü, Konyaaltı Nüfusu, Konyaaltı Hava Durumu, Konyaaltı Haritası, Konyaaltı İhaleleri, Konyaaltı Önemli Telefonlar...

Konyaaltı Belediyesi

  • KONYAALTI BELEDİYESİ

    Konyaaltı Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Konyaaltı'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Konyaaltı'ndaki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Konyaaltı'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Konyaaltı Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Konyaaltı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Konyaaltı'nın önemli telefonları, Konyaaltı Kent Rehberi, Konyaaltı'ndan güncel haberler, Konyaaltı nöbetçi eczaneleri, Konyaaltı Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Konyaaltı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.konyaalti.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: konyaaltibelediyesi.com, konyaaltıbelediyesi.com.tr, antalya konyaaltı belediyesi com.