Sayfanın konuları: Kocasinan (Kayseri), Kocasinan Belediyesi, Kocasinan Hakkında Bilgi, Kocasinan Resmi Kurumları, Kocasinan Tarihçesi, Kocasinan Kent Rehberi, Kocasinan Haberleri, Kocasinan Sporu, Kocasinan Resimleri, Kocasinan Kültürü, Kocasinan Nüfusu, Kocasinan Hava Durumu, Kocasinan Haritası, Kocasinan İhaleleri, Kocasinan Önemli Telefonlar...

Kocasinan Belediyesi

  • KOCASİNAN BELEDİYESİ

    Kocasinan Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Kocasinan'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Kocasinan'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Kocasinan'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Kocasinan Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kocasinan Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kocasinan'ın önemli telefonları, Kocasinan Kent Rehberi, Kocasinan'dan güncel haberler, Kocasinan nöbetçi eczaneleri, Kocasinan Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Kocasinan Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kocasinan.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: kocasinanbelediyesi.com, kocasinanbelediyesi.com.tr, kayseri kocasinan belediyesi com.