Sayfanın konuları: Kızkalesi (Mersin-Erdemli), Kızkalesi Belediyesi, Kızkalesi Hakkında Bilgi, Kızkalesi Resmi Kurumları, Kızkalesi Tarihçesi, Kızkalesi Kent Rehberi, Kızkalesi Haberleri, Kızkalesi Sporu, Kızkalesi Resimleri, Kızkalesi Kültürü, Kızkalesi Nüfusu, Kızkalesi Hava Durumu, Kızkalesi Haritası, Kızkalesi İhaleleri, Kızkalesi Önemli Telefonlar...

Kızkalesi Belediyesi

  • KIZKALESİ BELEDİYESİ

    Kızkalesi Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Kızkalesi'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Kızkalesi'ndeki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Kızkalesi'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Kızkalesi Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kızkalesi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kızkalesi'nin önemli telefonları, Kızkalesi Kent Rehberi, Kızkalesi'nden güncel haberler, Kızkalesi nöbetçi eczaneleri, Kızkalesi Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Kızkalesi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kizkalesi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: kizkalesibelediyesi.com, kızkalesibelediyesi.com.tr, kızkalesi belediyesi com.