Sayfanın konuları: Kilis Belediyesi Resmi Sitesi, Kilis Resmi Kurumları, Kilis İle İlgili Bilgi, Kilis Tarihi, Kilis Rehberi, Kilis Haberleri, Kilis Fotoğrafları, Kilis Belediye, Kilis Türküleri, Kilis Belediye Başkanlığı, Kilis Haritası, Kilis Nöbetçi Eczaneleri, Kilis Köyleri, Kilis Ünlüleri, Kilis Okulları, Kilis Sağlık Kuruluşları.

Kilis Belediyesi

 • Kilis Belediyesi

  Kilis Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kilis tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kilis haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.  Kilis Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kilis Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kilis Rehberi, önemli telefonlar, Kilis haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

  Kilis Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kilis.bel.tr


 • Gazdaş Borç Sorgulama

  Gazdaş resmi sitesinde, online olarak Gazdaş borcunuzu öğrenebilirsiniz. Gazdaş faturanızı sorgulamak için bu sayfaya bakınız.

 • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: Kilisbelediyesi.com, Kilisbelediyesi.com.tr, Kilis Belediyesi com