Sayfanın konuları: Kepez (Antalya), Kepez Belediyesi, Kepez Hakkında Bilgi, Kepez Resmi Kurumları, Kepez Tarihçesi, Kepez Kent Rehberi, Kepez Haberleri, Kepez Sporu, Kepez Resimleri, Kepez Kültürü, Kepez Nüfusu, Kepez Hava Durumu, Kepez Haritası, Kepez İhaleleri, Kepez Önemli Telefonlar...

Kepez Belediyesi

  • KEPEZ BELEDİYESİ

    Kepez Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Kepez'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Kepez'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Kepez'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Kepez Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kepez Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kepez'in önemli telefonları, Kepez Kent Rehberi, Kepez'den güncel haberler, Kepez nöbetçi eczaneleri, Kepez Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Kepez Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kepez-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Kepezbelediyesi.com, Kepezbelediyesi.com.tr, Kepez belediyesi com.