Sayfanın konuları: Kelkit Belediyesi Resmi Sitesi, Kelkit Resmi Kurumları, Kelkit İle İlgili Bilgi, Kelkit Tarihi, Kelkit Rehberi, Kelkit Haberleri, Kelkit Fotoğrafları, Kelkit Gelenekleri, Kelkit Türküleri, Kelkit İstatistikleri, Kelkit Haritası, Kelkit Nöbetçi Eczaneleri, Kelkit Köyleri, Kelkit Ünlüleri, Kelkit Okulları, Kelkit Sağlık Kuruluşları.

Kelkit Belediyesi

  • Kelkit Belediyesi Resmi Sitesi

    Kelkit Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kelkit tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kelkit haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Kelkit Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kelkit Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kelkit Rehberi, önemli telefonlar, Kelkit haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Kelkit Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kelkit.bel.tr


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.