Sayfanın konuları: Keles Belediyesi Resmi Sitesi, Keles Resmi Kurumları, Keles İle İlgili Bilgi, Keles Tarihi, Keles Rehberi, Keles Haberleri, Keles Fotoğrafları, Keles Belediye, Keles Türküleri, Keles Belediye Başkanlığı, Keles Haritası, Keles Nöbetçi Eczaneleri, Keles Köyleri, Keles Ünlüleri, Keles Okulları, Keles Sağlık Kuruluşları.

Keles Belediyesi

  • Keles Belediyesi

    Keles Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Keles tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Keles haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Keles Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Keles Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Keles Rehberi, önemli telefonlar, Keles haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Keles Belediyesi internet sitesinin adresi: www.keles.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Kelesbelediyesi.com, Kelesbelediyesi.com.tr