Sayfanın konuları: Keçiören (Ankara), Keçiören Belediyesi, Keçiören Hakkında Bilgi, Keçiören Resmi Kurumları, Keçiören Tarihçesi, Keçiören Kent Rehberi, Keçiören Haberleri, Keçiören Sporu, Keçiören Resimleri, Keçiören Kültürü, Keçiören Nüfusu, Keçiören Hava Durumu, Keçiören Haritası, Keçiören İhaleleri, Keçiören Önemli Telefonlar...

Keçiören Belediyesi

  • KEÇİÖREN BELEDİYESİ

    Keçiören Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Keçiören'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Keçiören'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Keçiören'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Keçiören Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Keçiören Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Keçiören'in önemli telefonları, Keçiören Kent Rehberi, Keçiören'den güncel haberler, Keçiören nöbetçi eczaneleri, Keçiören Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Keçiören Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kecioren.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: keciorenbelediyesi.com, keçiörenbelediyesi.com.tr, keçiören belediyesi com.