Sayfanın konuları: Kayseri, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Hakkında Bilgi, Kayseri Resmi Kurumları, Kayseri Belediye Başkanlığı, Kayseri Kent Rehberi, Kayseri Haberleri, Kayseri Belediyesi, Kayseri Resimleri, Eski Kayseri, Kayseri BŞB, Kayseri Nüfusu, Kayseri Hava Durumu, Kayseri Belediye İhaleleri, Kayseri Nöbetçi Eczaneler, Kayseri Önemli Telefonlar, KASKİ, Kayserigaz, Kayseri Haritası, www.kayseri-bld.gov.tr. Hatalı aramalar: kayseri.com, kayseribelediyesi.com

Kayseri Büyükşehir Belediyesi

 • KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Kayseri'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, kültür yaşamını, Kayseri'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Kayseri'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Kayseri Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kayseri'nin önemli telefonları, Kayseri Kent Rehberi, Kayseri'den güncel haberler, Kayseri Belediye Meclisi'nin kararları, memur alım ve ihale ilanları da bulunuyor.


 • Aşağıda Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir. • KASKİ - Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (KASKİ) internet sitesinde, su fiyat tarifesi, borç sorgulama fatura ve tahsilat, tahsilat şubeleri, su abonelik başvurusu, su kesintileri, su arızası bildirimi, ihaleler, KASKİ'nin adres ve telefonları gibi konularda bilgi alabilirsiniz.


 • Kayserigaz

  Kayseri'de doğalgaz dağıtımından sorumlu olan Kayserigaz'ın internet sitesinde, doğalgaz aboneliği için gerekli koşul ve belgeler, fatura ödeme, borç sorgulama ve ücretler gibi konularda bilgi alabilirsiniz.


 • Kayseri Belediye Otobüsü Güzergahları ve Saatleri

  Kayseri Belediye otobüslerinin güzergahlarını ve hareket saatlerini öğrenebilirsiniz.


 • Kayseray - Kayseri Raylı Sistemi

  Kayseray Raylı Sistemi konusundaki tüm bilgilere ve hat şemasına erişebilirsiniz.


 • Kayseri Şehir Haritası

  Kayseri'nin ayrıntılı şehir haritası için gidiniz.


 • Kayseri Kültür Sanat Etkinlikleri

  Kayseri'deki tüm kültürel, sanatsal ve sosyal etkinlikleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.


 • Kayseri Büyükşehir Belediyesi Telefon rehberi

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin tüm idari birimlerinin yönetici isimlerine, telefon numaralarına ve email adreslerine ulaşabilirsiniz.


 • Kayseri Resimleri

  Eski Kayseri ile günümüzün Kayseri'sinin resimlerini resim11.com'da bulabilirsiniz.


 • Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yönetmelikleri

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin Zabıta Yönetmeliği, İmar Yönetmeliği, İşyeri Açma ve Çalıştırma Yönetmeliği, LPG İkmal İstasyonları Ruhsat Yönetmeliği'ni okuyabilirsiniz.


 • Kayseri Hal Fiyatları

  Kayseri Hali'nde, meyve ve sebze fiyatlarını günlük olarak öğrenebilirsiniz.