Sayfanın konuları: Kaş Belediyesi Resmi Sitesi, Kaş Resmi Kurumları, Kaş İle İlgili Bilgi, Kaş Tarihi, Kaş Rehberi, Kaş Haberleri, Kaş Fotoğrafları, Kaş Belediye, Kaş Türküleri, Kaş Belediye Başkanlığı, Kaş Haritası, Kaş Nöbetçi Eczaneleri, Kaş Köyleri, Kaş Ünlüleri, Kaş Okulları, Kaş Sağlık Kuruluşları.

Kaş Belediyesi

  • Kaş Belediyesi

    Kaş Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kaş tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kaş haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Kaş Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kaş Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kaş Rehberi, önemli telefonlar, Kaş haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Kaş Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kas.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Kaşbelediyesi.com, Kaşbelediyesi.com.tr, Kaş Belediyesi com.