Sayfanın konuları: Kartepe Belediyesi Resmi Sitesi, Kartepe Resmi Kurumları, Kartepe İle İlgili Bilgi, Kartepe Tarihi, Kartepe Rehberi, Kartepe Haberleri, Kartepe Fotoğrafları, Kartepe Belediye, Kartepe Türküleri, Kartepe Belediye Başkanlığı, Kartepe Haritası, Kartepe Nöbetçi Eczaneleri, Kartepe Köyleri, Kartepe Ünlüleri, Kartepe Okulları, Kartepe Sağlık Kuruluşları.

Kartepe Belediyesi

  • Kartepe Belediyesi

    Kartepe Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kartepe tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kartepe haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Kartepe Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kartepe Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kartepe Rehberi, önemli telefonlar, Kartepe haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Kartepe Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kartepe.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Kartepebelediyesi.com, Kartepebelediyesi.com.tr, Kartepe Belediyesi com.