Sayfanın konuları: Kartal (İstanbul), Kartal Belediyesi, Kartal Hakkında Bilgi, Kartal Resmi Kurumları, Kartal Tarihçesi, Kartal Kent Rehberi, Kartal Haberleri, Kartal Sporu, Kartal Resimleri, Kartal Kültürü, Kartal Nüfusu, Kartal Hava Durumu, Kartal Haritası, Kartal İhaleleri, Kartal Önemli Telefonlar...

Kartal Belediyesi

  • KARTAL BELEDİYESİ

    Kartal Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Kartal'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Kartal'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Kartal'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Kartal Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kartal Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kartal'ın önemli telefonları, Kartal Kent Rehberi, Kartal'dan güncel haberler, Kartal nöbetçi eczaneleri, Kartal Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Kartal Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kartal.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: kartalbelediyesi.com, kartalbelediyesi.com.tr, kartal belediyesi com.