Sayfanın konuları: Karşıyaka (İzmir), Karşıyaka Belediyesi, Karşıyaka Hakkında Bilgi, Karşıyaka Resmi Kurumları, Karşıyaka Tarihçesi, Karşıyaka Kent Rehberi, Karşıyaka Haberleri, Karşıyaka Sporu, Karşıyaka Kültürü, Karşıyaka Nüfusu, Karşıyaka Hava Durumu, Karşıyaka İhaleleri, Karşıyaka Nöbetçi Eczaneler, Karşıyaka Önemli Telefonlar...

Karşıyaka Belediyesi

  • KARŞIYAKA BELEDİYESİ RESMİ SİTESİ

    İzmir - Karşıyaka Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Karşıyaka'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Karşıyaka'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Karşıyaka'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.

    Karşıyaka Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Karşıyaka Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Karşıyaka'nin önemli telefonları, Karşıyaka Kent Rehberi, Karşıyaka'den güncel haberler, Karşıyaka Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.


  • Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği

    Karşıyaka Belediyesi tarafından her yıl 18 Nisan - 25 Nisan arasında düzenelenen Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.