Sayfanın konuları: Kars Belediyesi Resmi Sitesi, Kars Resmi Kurumları, Kars İle İlgili Bilgi, Kars Tarihi, Kars Rehberi, Kars Haberleri, Kars Fotoğrafları, Kars Belediye, Kars Türküleri, Kars Belediye Başkanlığı, Kars Haritası, Kars Nöbetçi Eczaneleri, Kars Köyleri, Kars Ünlüleri, Kars Okulları, Kars Sağlık Kuruluşları.

Kars Belediyesi

 • Kars Belediyesi

  Kars Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kars tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kars haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.  Kars Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kars Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kars Rehberi, önemli telefonlar, Kars haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

  Kars Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kars.bel.tr


 • Kargaz (Kars Yetkili Doğalgaz Dağıtım Şirketi)

  Kars Doğalgaz Şirketi (Kargaz) ile ilgili tüm bilgiler ve online doğalgaz faturası sorgulamak için bu sayfaya bakınız. • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: Karsbelediyesi.com, Karsbelediyesi.com.tr, Kars Belediyesi com