Sayfanın konuları: Karkamış Belediyesi Resmi Sitesi, Karkamış Resmi Kurumları, Karkamış İle İlgili Bilgi, Karkamış Tarihi, Karkamış Rehberi, Karkamış Haberleri, Karkamış Fotoğrafları, Karkamış Belediye, Karkamış Türküleri, Karkamış Belediye Başkanlığı, Karkamış Haritası, Karkamış Nöbetçi Eczaneleri, Karkamış Köyleri, Karkamış Ünlüleri, Karkamış Okulları, Karkamış Sağlık Kuruluşları.

Karkamış Belediyesi

  • Karkamış Belediyesi

    Karkamış Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Karkamış tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Karkamış haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Karkamış Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Karkamış Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Karkamış Rehberi, önemli telefonlar, Karkamış haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Karkamış Belediyesi internet sitesinin adresi: www.karkamis.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Karkamışbelediyesi.com, Karkamışbelediyesi.com.tr