Sayfanın konuları: Kargı Belediyesi Resmi Sitesi, Kargı Resmi Kurumları, Kargı İle İlgili Bilgi, Kargı Tarihi, Kargı Rehberi, Kargı Haberleri, Kargı Fotoğrafları, Kargı Belediye, Kargı Türküleri, Kargı Belediye Başkanlığı, Kargı Haritası, Kargı Nöbetçi Eczaneleri, Kargı Köyleri, Kargı Ünlüleri, Kargı Okulları, Kargı Sağlık Kuruluşları.

Kargı Belediyesi

  • Kargı Belediyesi

    Kargı Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kargı tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kargı haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Kargı Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kargı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kargı Rehberi, önemli telefonlar, Kargı haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Kargı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kargi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Kargıbelediyesi.com, Kargıbelediyesi.com.tr, Kargı Belediyesi com