Sayfanın konuları: Karayazı Belediyesi Resmi Sitesi, Karayazı Resmi Kurumları, Karayazı İle İlgili Bilgi, Karayazı Tarihi, Karayazı Rehberi, Karayazı Haberleri, Karayazı Fotoğrafları, Karayazı Belediye, Karayazı Türküleri, Karayazı Belediye Başkanlığı, Karayazı Haritası, Karayazı Nöbetçi Eczaneleri, Karayazı Köyleri, Karayazı Ünlüleri, Karayazı Okulları, Karayazı Sağlık Kuruluşları.

Karayazı Belediyesi

  • Karayazı Belediyesi

    Karayazı Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Karayazı tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Karayazı haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Karayazı Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Karayazı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Karayazı Rehberi, önemli telefonlar, Karayazı haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Karayazı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.karayazi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Karayazıbelediyesi.com, Karayazıbelediyesi.com.tr