Sayfanın konuları: Karatay (Konya), Karatay Belediyesi, Karatay Hakkında Bilgi, Karatay Resmi Kurumları, Karatay Tarihçesi, Karatay Kent Rehberi, Karatay Haberleri, Karatay Sporu, Karatay Kültürü, Karatay Nüfusu, Karatay Hava Durumu, Karatay İhaleleri, Karatay Nöbetçi Eczaneler, Karatay Önemli Telefonlar...

Karatay Belediyesi

 • KARATAY BELEDİYESİ RESMİ SİTESİ

  Konya - Karatay Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Karatay'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Karatay'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Karatay'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.

  Karatay Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Karatay Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Karatay'ın önemli telefonları, Karatay Kent Rehberi, Karatay'dan güncel haberler, Karatay Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.


 • Karatay Toplu Konutlar

  Karatay Belediyesi tarafından yaptırılan toplu konutlar hakkında bilgi almak için bu sayfayı ziyaret ediniz.


 • Karatay Hayvanat Bahçesi

  Karatay Belediyesi tarafından işletilen Karatay Hayvanat Bahçesi'nin resimlerini bulabilir, webcam aracılığıyla hayvanat bahçesinden canlı yayın izleyebilirsiniz.


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.