Sayfanın konuları: Karataş Belediyesi Resmi Sitesi, Karataş Resmi Kurumları, Karataş İle İlgili Bilgi, Karataş Tarihi, Karataş Rehberi, Karataş Haberleri, Karataş Fotoğrafları, Karataş Belediye, Karataş Türküleri, Karataş Belediye Başkanlığı, Karataş Haritası, Karataş Nöbetçi Eczaneleri, Karataş Köyleri, Karataş Ünlüleri, Karataş Okulları, Karataş Sağlık Kuruluşları.

Karataş Belediyesi

  • Karataş Belediyesi

    Karataş Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Karataş tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Karataş haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Karataş Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Karataş Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Karataş Rehberi, önemli telefonlar, Karataş haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Karataş Belediyesi internet sitesinin adresi: www.karatas.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Karataşbelediyesi.com, Karataşbelediyesi.com.tr, Karataş Belediyesi com.