Sayfanın konuları: Karasu (Sakarya), Karasu Belediyesi, Karasu Hakkında Bilgi, Karasu Resmi Kurumları, Karasu Tarihçesi, Karasu Kent Rehberi, Karasu Haberleri, Karasu Sporu, Karasu Resimleri, Karasu Kültürü, Karasu Nüfusu, Karasu Hava Durumu, Karasu Haritası, Karasu İhaleleri, Karasu Önemli Telefonlar...

Karasu Belediyesi

  • KARASU BELEDİYESİ

    Karasu Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Karasu'nun tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Karasu'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Karasu'nun ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Karasu Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Karasu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Karasu'nun önemli telefonları, Karasu Kent Rehberi, Karasu'dan güncel haberler, Karasu nöbetçi eczaneleri, Karasu Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Karasu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.sakaryakarasu.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: karasubelediyesi.com, karasubelediyesi.com.tr, karasu belediyesi com.