Sayfanın konuları: Karamürsel Belediyesi Resmi Sitesi, Karamürsel Resmi Kurumları, Karamürsel İle İlgili Bilgi, Karamürsel Tarihi, Karamürsel Rehberi, Karamürsel Haberleri, Karamürsel Fotoğrafları, Karamürsel Belediye, Karamürsel Türküleri, Karamürsel Belediye Başkanlığı, Karamürsel Haritası, Karamürsel Nöbetçi Eczaneleri, Karamürsel Köyleri, Karamürsel Ünlüleri, Karamürsel Okulları, Karamürsel Sağlık Kuruluşları.

Karamürsel Belediyesi

  • Karamürsel Belediyesi

    Karamürsel Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Karamürsel tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Karamürsel haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Karamürsel Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Karamürsel Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Karamürsel Rehberi, önemli telefonlar, Karamürsel haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Karamürsel Belediyesi internet sitesinin adresi: www.karamursel.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Karamürselbelediyesi.com, Karamürselbelediyesi.com.tr, Karamürsel Belediyesi com.