Sayfanın konuları: Kangal Belediyesi Resmi Sitesi, Kangal Resmi Kurumları, Kangal İle İlgili Bilgi, Kangal Tarihi, Kangal Rehberi, Kangal Haberleri, Kangal Fotoğrafları, Kangal Belediye, Kangal Türküleri, Kangal Belediye Başkanlığı, Kangal Haritası, Kangal Nöbetçi Eczaneleri, Kangal Köyleri, Kangal Ünlüleri, Kangal Okulları, Kangal Sağlık Kuruluşları.

Kangal Belediyesi

  • Kangal Belediyesi

    Kangal Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kangal tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kangal haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Kangal Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kangal Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kangal Rehberi, önemli telefonlar, Kangal haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Kangal Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kangal.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Kangalbelediyesi.com, Kangalbelediyesi.com.tr, Kangal Belediyesi com.