Sayfanın konuları: Kandıra (Kocaeli), Kandıra Belediyesi, Kandıra Hakkında Bilgi, Kandıra Resmi Kurumları, Kandıra Tarihçesi, Kandıra Kent Rehberi, Kandıra Haberleri, Kandıra Sporu, Kandıra Resimleri, Kandıra Kültürü, Kandıra Nüfusu, Kandıra Hava Durumu, Kandıra Haritası, Kandıra İhaleleri, Kandıra Önemli Telefonlar...

Kandıra Belediyesi

  • KANDIRA BELEDİYESİ

    Kandıra Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Kandıra'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Kandıra'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Kandıra'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Kandıra Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kandıra Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kandıra'nın önemli telefonları, Kandıra Kent Rehberi, Kandıra'dan güncel haberler, Kandıra nöbetçi eczaneleri, Kandıra Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Kandıra Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kandira.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: kandirabelediyesi.com, kandırabelediyesi.com.tr, kandıra belediyesi com.