Sayfanın konuları: Kalkan (Antalya-Kaş), Kalkan Belediyesi, Kalkan Hakkında Bilgi, Kalkan Resmi Kurumları, Kalkan Tarihçesi, Kalkan Kent Rehberi, Kalkan Haberleri, Kalkan Sporu, Kalkan Resimleri, Kalkan Kültürü, Kalkan Nüfusu, Kalkan Hava Durumu, Kalkan Haritası, Kalkan İhaleleri, Kalkan Önemli Telefonlar...

Kalkan Belediyesi

  • KALKAN BELEDİYESİ

    Kalkan Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Kalkan'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Kalkan'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Kalkan'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Kalkan Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kalkan Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kalkan'ın önemli telefonları, Kalkan Kent Rehberi, Kalkan'dan güncel haberler, Kalkan nöbetçi eczaneleri, Kalkan Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Kalkan Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kalkan-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: kalkanbelediyesi.com, kalkanbelediyesi.com.tr, kalkan belediyesi com.