Sayfanın konuları: Kalecik Belediyesi Resmi Sitesi, Kalecik Resmi Kurumları, Kalecik İle İlgili Bilgi, Kalecik Tarihi, Kalecik Rehberi, Kalecik Haberleri, Kalecik Fotoğrafları, Kalecik Belediye, Kalecik Türküleri, Kalecik Belediye Başkanlığı, Kalecik Haritası, Kalecik Nöbetçi Eczaneleri, Kalecik Köyleri, Kalecik Ünlüleri, Kalecik Okulları, Kalecik Sağlık Kuruluşları.

Kalecik Belediyesi

  • Kalecik Belediyesi

    Kalecik Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kalecik tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kalecik haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Kalecik Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kalecik Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kalecik Rehberi, önemli telefonlar, Kalecik haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Kalecik Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kalecik.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Kalecikbelediyesi.com, Kalecikbelediyesi.com.tr, Kalecik Belediyesi com.