Sayfanın konuları: Kale Belediyesi Resmi Sitesi, Kale Resmi Kurumları, Kale İle İlgili Bilgi, Kale Tarihi, Kale Rehberi, Kale Haberleri, Kale Fotoğrafları, Kale Belediye, Kale Türküleri, Kale Belediye Başkanlığı, Kale Haritası, Kale Nöbetçi Eczaneleri, Kale Köyleri, Kale Ünlüleri, Kale Okulları, Kale Sağlık Kuruluşları.

Kale Belediyesi

  • Kale (Demre) Belediyesi

    Kale, ya da diğer adıyla Demre Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Kale tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Kale haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Kale Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kale Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kale Rehberi, önemli telefonlar, Kale haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Kale Belediyesi internet sitesinin adresi: www.demre.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Kalebelediyesi.com, Kalebelediyesi.com.tr, Kale Belediyesi com.