Sayfanın konuları: Kadriye (Antalya-Serik), Kadriye Belediyesi, Kadriye Hakkında Bilgi, Kadriye Resmi Kurumları, Kadriye Tarihçesi, Kadriye Kent Rehberi, Kadriye Haberleri, Kadriye Sporu, Kadriye Resimleri, Kadriye Kültürü, Kadriye Nüfusu, Kadriye Hava Durumu, Kadriye Haritası, Kadriye İhaleleri, Kadriye Önemli Telefonlar...

Kadriye Belediyesi

  • KADRİYE BELEDİYESİ

    Kadriye Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Kadriye'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Kadriye'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Kadriye'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Kadriye Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Kadriye Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Kadriye'nin önemli telefonları, Kadriye Kent Rehberi, Kadriye'den güncel haberler, Kadriye nöbetçi eczaneleri, Kadriye Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Kadriye Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kadriye.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: kadriyebelediyesi.com, kadriyebelediyesi.com.tr, kadriye belediyesi com.